(NB) Pomoc kuchenna / Kucharz

Pełen etat
ul. bulwar Dedala 12a, Wrocław
Dodane 6 miesięcy dni temu

Nasz zgrany zespół od lat dostarcza Wrocławianom najlepsze sushi w mieście. Najlepsi są też nasi pracownicy. Dlatego troska o nich, jest tak samo ważna dla nas jak dbałość o jakość naszego sushi. To wszystko powoduje, że rozwijamy się prężnie i potrzebujemy nowych członków do naszej elitarnej załogi. Może potrzebujemy właśnie Ciebie, teraz w nowym miejscu z nowym menu?!

Poszukujemy osób na stanowisko Pomoc kuchenna / Kucharz do naszej restauracji przy ul. bulwar Dedala.

Opis stanowiska:
– pomoc przygotowanie „produkcji” dla sushi baru oraz „kuchni ciepłej”
– możliwość rozwoju w zawodzie Sushimastera lub kucharza

Wymagania:
– chęć rozwoju w zawodzie Sushi Mastera lub kucharza
– mile widziane, doświadczenie w gastronomii
– książeczka sanepidowska
– dobra organizacja pracy

Oferujemy:
– pewność zatrudnienia
– rozwój zawodowy zależny od Twojego zaangażowania
– pracę w bardzo zgranym zespole
– posiłek i napoje w casie pracy
– zniżki pracownicze

Cechy oferty pracy

StanowiskoKucharz

Wymagany jest poprawny adres email.
Wymagany jest poprawny numer telefonu.