(SC) Kucharz w restauracji sushi

Pełen etat
ul. Włodkowica 12a, Wrocław
Dodane 4 miesiące dni temu

Nasz zgrany zespół od lat dostarcza Wrocławianom najlepsze sushi w mieście. Najlepsi są też nasi pracownicy. Dlatego troska o nich, jest tak samo ważna dla nas jak dbałość o jakość naszego sushi. To wszystko powoduje, że rozwijamy się prężnie i potrzebujemy nowych członków do naszej elitarnej załogi. Może potrzebujemy właśnie Ciebie?!

Poszukujemy osób na stanowisko Kucharz do naszej restauracji przy ul. Włodkowica.

Opis stanowiska:
– przygotowanie produkcji i wydawka
– „wspieranie” sushi baru (tempury, przygotowanie ryżu itp.)
– współpraca/koordynacja pracy pomocnika baru sushi

Wymagania:
– chęć uczestniczenia w planowanym rozwoju karty „kuchni ciepłej”
– doświadczenie w gastronomii na stanowisku kucharza lub pomocy kuchennej
– książeczka sanepidowska
– dobra organizacja pracy

Oferujemy:
– pewność zatrudnienia
– możliwość uczestniczenia w
– pracę w bardzo zgranym zespole
– posiłek i napoje w casie pracy
– zniżki pracownicze

Cechy oferty pracy

StanowiskoKucharz

Wymagany jest poprawny adres email.
Wymagany jest poprawny numer telefonu.